חלונות חכמים- הבחירה החכמה שלכם!


בניית בית , היא חוויה ייחודית ובלתי נשכחת. בניית בית זה פרויקט מאתגר, שצריך להתנהל בצורה חכמה וקפדנית במיוחד שכן מדובר בתקציבים מוגדרים מראש שלא נרצה לחרוג מגבולותיהם. במהלך הבניה נצטרך להתמודד עם בחירות שונות כגון : אינסטלציה, ריצוף, צבעים , צורות, שישפיעו באופן ישיר על הנראות של הבית, ההרגשה הכללית וכמובן על התקציב. בין שלל ההחלטות החשובות ישנה החלטה נוספת, החשובה לא פחות – בחירת החלונות לבית שלנו.

חלונות הם אלמנט עיצובי ייחודי המשפיע על כל האווירה העיצובית בבית, גם מבחינת המראה שלו וגם מבחינת התאורה המוקרנת מהחלון. חלונות חכמים מאפשרים לכם לא רק ליהנות מהמראה של חלון מעוצב אלא גם מרמת איטום גבוהה של אור, רעשים, השפעות של חום וקור ועוד. כאשר מדובר בחלונות חכמים תפקידם הנוסף והחשוב הוא בשמירה על בריאותכם. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, מאפשר החלון החכם בידוד ברמה גבוהה ביותר, המאפשר סינון מרבי של רעש סביבתי, אבק ומזג אוויר.

חלונות SMART,הם חלונות איכותיים ומוקפדים, הבנויים מחומרים איכותיים ביותר בטכנולוגיה מתקדמת ובכך יוצרים איטום מקסימלי ומפחיתים את הרעש הנכנס אל הבית מבחוץ, שומרים על טמפרטורה מתאימה ומאוזנת ובכך שומרים הן על בריאותכם והן על כספיכם.

עליכם לבחור בחלון איכותי שיתאים לשפה העיצובית של הבית כולו ויאפשר לכם לחיות באיכות חיים גבוהה ושמירה על הבריאות. שילוב מדויק של הציפיות שלכם. בית חכם ומעוצב בדיוק בדרך שלכם.

 

ממה עשויים חלונות חכמים?

ישנם מגוון חומרים מהם עשויים החלונות. כך שתוכלו לבחור את הסוג המתאים ביותר לצרכים שלכם ולטעמכם האישי:

  • חלונות PVC- חומר עמיד במיוחד. המתאים לתנאי האקלים הקיצוניים בארץ. קיים במגוון צבעים וציפויים.
  • חלונות אלומיניום תרמי – חומר עמיד וחזק במיוחד, המסוגל לשאת משקל כבד ובכך מתאים למפתחים גדולים כמו ויטרינות
  • חלונות עץ –אלומיניום – בתוך הבית-עץ! מחוץ לבית-אלומיניום. כך העץ לא חשוף לפגעי האקלים השונים, אך מראה הבית כפרי ומעוצה כלבבכם.
  • חלונות עץ מלא- עשויים מעצים אירופאיים חזקים במיוחד. משווים לבית מראה ייחודי ביותר. ואף מהווים את החומר המבודד הטוב ביותר.

כדי לבחור את סוג החלון המתאים ביותר עבורכם, תוכלו להתייעץ עם המומחים של SMART.