הייחודיות והאיכות של וילון זברה


וילון זברה מכונה גם וילון סטרייפ. מדובר בסוג של הצללה אלגנטית היוצר מראה יוקרתי, מכובד ומרשים. הווילונות מן הסוג הזה מעניקים שליטה מלאה על כמות האור שתיכנס לחלל וכן על מידת הפרטיות שיהיה לנו שם.

וילון זברה זהו וילון אידיאלי המשלב גם את היתרונות של תריס השלבים המוכר אך יחד עם הרכות והאלגנטיות שיוצר וילון הבד. כך נהנה החלל גם מפרקטיות אך מבלי לפגוע במראה האלגנטי והמרשים שלו.

וילון זברה – איך הוא מיוצר?

וילון זברה איכותי בנוי על פי רוב משתי שכבות של בד כאשר בכל שכבה ישנם פסי בד אטומים ושקופים – לסירוגין. על ידי הקביעה של החפיפה בין הפסים האטומים לפסים השקופים בשכבות השונות, תיקבע כמות האור שתיכנס מבעד לווילון.
בווילון הסטרייפ אנחנו קובעים מה תהיה רמת החפיפה בין הפסים המרכיבים את הווילון ובכך אנו קובעים מה תהיה כמות האור שתחדור לחלל.

ניתן כמובן להוריד לגמרי את ולסגור את הפסים לחלוטין ובכך לחסום לגמרי את הכניסה של קרני האור וניתן גם לבחור במצב ביניים אשר בו התריס יהיה אסוף רק בחלקו ויכסה רק חלק מהפתח בהתאם לצורך. ניתן כמובן לפתוח לגמרי את הווילון ולאסוף אותו במסילה העליונה שלו וליהנות מחלל המוצף באור מלא החודר מבחוץ.

וילון סטרייפ – בהתאמה אישית

קיים מגוון רחב של וילונות זברה שונים, בגוונים וצבעים המרכיבים את הבד היוצר את הווילון. כך כל לקוח יכול למצוא לו את הווילון המתאים לחלל הספציפי שלו ולהתאים אותו בהתאם לשאר המרכיבים או הרהיטים שכבר קיימים בחדר.
כמו כן, גם מבחינת המידות ישנה אפשרות לבחור בווילון המתאים ביחס לגודל של החלון או הדלת הרצויים אשר לשם הם מיועדים.

גם את מנגנון הפתיחה ניתן ליצור בצד הרצוי כאשר מדובר במנגנון שרשרת עדין ונעים לעין.

כאשר הווילון אסוף הוא נמצא בתוך קסטה דקורטיבית שנועדה להסתיר את הווילון האסוף. את המוצר הזה ניתן להתקין גם על גבי הקיר מעל הווילון וגם על התקרה.

וילונות זברה בהפעלה חשמלית

ישנה אפשרות להתקין מנגנון חשמלי עבור מערכת הפתיחה והסגירה של הווילון כאשר הדבר כולל גם שלט אשר באמצעותו ניתן לשלוט על הווילון, לפתוח אותו ולסגור אותו גם מרחוק.

אין ספק כי מדובר בפתרון אידיאלי עבור חללים אשר אנו מעדיפים שלא להעמיס עליו את הווילון הכבד או להעכיר אותו עם התריס המגושם.

גם מוצלל וגם יפה. מה יותר טוב מזה?